Sitemizde yer alan içerik bilgi amaçlı olup ilaç satışı yapılmamaktadır.

Hakkımızda

İnteraktif ilaç bilgi kaynağı olarak hizmet sunan www.ilacfiyati.com sitesi; ilaçların prospektüs, endikasyon, etkin madde, reçete durumları, atc kodu, firma bilgileri, ambalaj miktarı bilgilerinin yanında ilaçların SGK ödeme durumu, ilaçların içerikleri, ne için kullanıldıkları, kullanmadan önce dikkat edilmesi gerekenler, ilaçların nasıl kullanılacağı, ilaçların olası yan etkileri, ilaçların saklanması, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaç kullanma talimatı, ilaç Kısa ürün bilgilerini içeren ilaç rehberidir. Sitede yer alan bilgiler değişikliklerin yürürlük tarihleri ile anlık olarak güncellenmektedir. Ziyaretçilerine ilaçlar hakkında en güncel ve doğru bilgiyi sunmak için hizmet veren bir internet sitesidir.

Sitede ilaç bilgilerinin yanı sıra; ilaçların ATC kodlarına göre sınıfları,Yurtdışı İlaçlar, Güncel Sağlık Uygulama Tebliği, Bedeli Ödenecek İlaçlar Listesinde Yapılan Düzenlemeler, SUT Güncel Ekleri, Endikasyon Dışı İlaç Bilgileri, İlaç Firmaları, Ecza Depoları, ICD-10 Tanıları, İlk Yardım, Sağlık Sözlüğü, Tedavi Branşı, Hastalıklar ve Tedavileri, Tıbbi Bitkiler, Şifalı Bitkiler,  gibi kategoriler de güncel detaylı bilgiler yer almaktadır.
 
Sitede yer alan bilgiler; T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu, Sağlık Uygulama Tebliği ve ekleri  ile Sağlık Bakanlığı, Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) verileri esas alınarak oluşturulmuştur. Sunulan veriler bilgilendirme amaçlı olup söz konusu bilgilendirme ile ilgili İlaç Fiyatı sitesi sorumlu tutulamaz.

Sitemizde yer alan içerik bilgi amaçlı olup İLAÇ SATIŞI YAPILMAMAKTADIR. Bu sitede yer alan bilgiler doktor ve eczacıya danışmanın yerine geçmez. Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek sorunlardan sitemiz yasal olarak sorumlu değildir. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurun. Bu sitede yer alan bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Google Play Uygulamamızı Ücretsiz indirebilir ve İlaçlar
Hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz!

Hemen İndirin